Hakkımızda

2010 Tarihinde uygulamaya giren adrese dayalı tescil yönetmeliğiyle yapılması zor hale gelen özel plaka işlemleri İstanbul Özel Plakam aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Harf gruplarından oluşan Özel Plakanıza sahip olmak şimdi çok kolay Hızlı ve Güvenilir hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İstanbul Özel Plakam, Özel Plaka sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştirmiştir.

Bizler hedefimize doğru yol alırken en çok hizmet kalitesini ve dürüstlüğü önemsedik.Sürekli müşteri memnuniyeti bilincini içinde yaşatarak uzun yılları geride bırakan İstanbul Özel Plakam  günümüzde öncü bir marka olmanın haklı gururunu yaşamakta…

Firmamız ÖZEL PLAKA konusunda Ülkemizin öncü markası olma gururunu yaşarken Taklitlerimiz her zamanki gibi bizi taklit ve takip etmekten geri kalmıyorlar.

İSTANBUL ÖZEL PLAKAM

sosyal medya

Bizi Sosyal Medya'da takip edin.

iletisim@istanbulozelplakam.com

Müşteri Memnuniyeti

Her şeyden önemlisi sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemli. Sizler ne kadar çok memnun kalırsanız bizlerde mutluluk duyarız.

Tutku

Yaptığımız işi sizlere daha güzel hizmetler vermek niyetiyle tutku ile yürütüyoruz.

Güven

Öncelikle önem verdiğimiz tek şeyin Müşteriye sağladığımız güvendir. Siz değerli müşterilerimize güven sorunu olmadan özel plakalarımızdan yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Bizimle iletişim kur

Satın almak istediğin bir Özel plaka mevcut ise hemen bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamıza göz at.